کتاب نور ملکوت قرآن اثر حضرت علامه آیت اللـه حاج سید محمد حسین حسینی طهرانی انتشارات علامه طباطبایی جلد اول

کتاب نور ملکوت قرآن اثر حضرت علامه آیت اللـه حاج سید محمد حسین حسینی طهرانی انتشارات علامه طباطبایی جلد اول

کتاب نور ملکوت قرآن جلد اول که مجموعه اول از قسمت دوره انوارالملکوت می باشد به بحث درباره موضوعات مختلف علوم قرآنی پرداخته و محور کلی بحث در جلد اول آن عبارت است از: (( قرآن، راهنما بهترین آیین هاست ))، (( بررسی تطبیقی نمونه هایی از برنامه های قرآن کریم با سایر برنامه ها ))، (( احکام قرآن، منطبق بر حق، و جاودانی است. ))، (( عینیت نفس ملکوتی امام معصوم با حقیقت قرآن و صراط مستقیم ))، (( در معنای اینکه قرآن ، چگونه نور است؟ ))، (( معنای صراط مستقیم و سبل سلام در قرآن و تفاوت آنها ))، (( فلسفه ذکر داستان ها و قصص در قرآن کریم ))، (( بررسی آیات قرآن پیرامون حرمت سقط جنین در اسلام و فوائد بی شمار حامله شدن زنان )) این اثر که تالیف علامه سید محمد حسین حسینی طهرانی قدس الله سره می باشد در قطع وزیری همراه با جلد گالینگور در ۴۲۴ صفحه در اختیار مخاطبان قرار داده شده است. همچنین در پشت جلد اول این کتاب (( از صفحه ۲۷ کتاب )) آمده است: " برنامه قرآن بهترین برنامه ها برای وصول به بهترین آئین هاست. و برای تحقق این مدعی باید یکایک قوانین و رسوم و آداب و عادات و اخلاق جامعه های قدیم و جدید، و ملل متمدن و وحشی، و... را در نظر گرفت و با آنچه در قرآن آمده است تطبیق کرد، تا مزیت و اشرفیت حکم قرآنی در آن موضوع روشن شود.
 • قطع

  به اندازه‌ی طول و عرض (درازا و پهنا) کتاب و ‌مجلات، قطع می‌گویند. استاندارهای قطع برای شناسایی اندازه‌های مختلف و انتخاب بهترین ابعاد برای کتاب یا مجله موثر است.

  وزیری

  رایج ترین قطع برای کتاب، قطعی که ابعاد آن از 13×20 تا 20×26 سانتی‌متر متغیر است.

 • تعداد صفحات
  424 صفحه
 • نوع جلد

  جلد یا رویه محافظ کتاب، مجله، دفتر، کاتالوگ، صفحه‌ی موسیقی و هر چیز دیگر در برابر آسیب‌های فیزیکی بیرونی است.

  گالینگور

  اگر جنس جلد کتاب مقوای سخت و ضخیم همراه با روکش پلاستیکی رنگ باشد اصطلاحا به آن، جلد گالینگور می‌گویند.

 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما